Gastronomia
Restauracje


Restauracja Zielona

Hotel Gołębiewski Białystok to gwarancja pysznych obiadów serwowanych w eleganckich wnętrzach Restauracji Zielonej. Kwiaty, świece, nastrojowa muzyka w tle oraz w pełni profesjonalna obsługa to doskonały wstęp do celebracji każdego posiłku, bez względu na to, czy jest to lunch biznesowy, romantyczna kolacja czy też spotkanie w rodzinnym gronie. Goście Restauracji Zielonej mogą wybierać spośród wyśmienitych dań a’la carte zarówno kuchni polskiej, jak i europejskiej. Co ważne, wszyscy pracujący u nas kucharze to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w przyrządzaniu rozmaitych posiłków.

 

Restauracja Hotelu Gołębiewski w Białymstoku

Zielona Restauracja to miejsce, w którym w wybrane piątki oraz soboty będziesz mieć okazję posłuchać muzyki na żywo w wykonaniu duetu – Ewy Animuckiej-Doroszko i Tadeusza Doroszko. Ponadto zachęcamy również do organizowania w lokalu wesel, komunii, a także innych przyjęć okolicznościowych.

 Do Restauracji Zielonej zapraszamy codziennie od godziny 15.00!

Restauracja Czerwona

W Restauracji Czerwonej,  znajdującej się na I piętrze Hotelu, podejmujemy Gości pysznymi śniadaniami w formie stołu szwedzkiego w godzinach 6.30 - 10.30.
Na śniadania zapraszamy również osoby niezameldowane w Hotelu. Koszt śniadania jest następujący:

  • dorośli -  50 zł/1 osobę; 
  • dzieci do 4 roku życia – wstęp na posiłek z rodzicami/ opiekunami bezpłatny,
  • dzieci do 12 roku życia 50% ceny; 
  • W dni świąteczne Hotel zastrzega sobie możłiwość zmiany cen.

Restauracja Czerwona dysponuje 250 miejscami, dlatego idealnie sprawdzi się do organizacji przyjęć weselnych oraz bankietów firmowych.

Zapraszamy!

Kawiarnia Patio

Kawiarnia Patio

Klub Nocny

Klub Nocny

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij