Hotel
BEURTEILUNGEN


Opinie gości

„Wypoczynek podczas ferii był bardzo zorganizowany dzięki różnorodnym zajęciom - dzieci były zachwycone zarówno z kina , zajęć plastycznych , kulinarnych jak tez zajęć astronomicznych . Park wodny którym dysponuje hotel tez dostarczył nam wielu fajnych chwil w rożnych basenach , grotach solnych itp . Miejsce warte polecenia nawet jak nie ma śniegu , można sie ciekawie zorganizować i spędzić miło swój czas”

  • Dorota, booking.com

„Idealne miejsce dla wszystkich. Nieważne jaka pogoda za oknem-z tego hotelu i tak się nie chce wychodzić na zewnątrz. Świetne jedzenie! Rewelacja! Basen super. Odnowione pokoje. Świetny klub nocny. Jestem uzależniona od tego hotelu i polecam go zwłaszcza rodzinom z dziećmi!”

  • Barbara, booking.com

„ Nie mam żadnych zastrzeżeń. Czysto, miło, bardzo pyszne jedzenie i super p. Monika - instruktorka , która nawet najbardziej oporną osobę nauczyła pływać i zmotywowała do dalszej nauki. Polecam!”

  • Anna K, facebook.com

„Bardzo, bardzo ładny, luksusowy hotel... Ładna okolica, perfekcyjny Park wodny Tropicana, byliśmy już 4x! Super”

  • Simona D, facebook.com

„Byliśmy z mężem i dzieckiem w tym hotelu na weekend. Śniadanie bardzo obfite w formie bufetu. Najbardziej byliśmy zadowoleni z dostępu do parku wodnego. Bardzo fajny park, są i sauny i grota solna i baseny zewnętrzne i wewnętrzne i zjeżdżalnie. Bardzo gorąco polecam”

  • Marzena, holidaycheck.pl

„Hotel bez wątpienia najlepszy w Polsce(przynajmniej dla mnie).Jedzenie przepyszne i bardzo różnorodne, pokoje czyściutkie, obsługa bardzo miła, aquapark ekstra. Polecam wszystkim!”

  • Kacper,  holidaycheck.pl

„Lubię hotele Gołębiewski. Mają pyszne jedzenie, a ja lubię jeść. Ładne przestrzenne pokoje. Zawsze rano pani chodziła i sprzątała i pozostawiała zapach czystości i zielonej herbaty, no i wodę mineralną. No i park wodny jest super!’’

  • Magda N, tripadvisor.pl

„Jest to jeden z moich ulubionych hoteli w tej części Polski. Wielokrotnie organizowałam tam spotkanie dla swoich Klientów i za każdym razem obsługa, personel oraz managerowie stawali na wysokości zadania, aby wszystko było na tip-top. Pod kątem konferencji, imprez firmowych, spotkań biznesowych oceniam hotel bardzo wysoko. Kuchnia wyśmienita, polecam krem z dyni i marchewki’’

  • Joe D, tripadvisor.pl
Hotel Gołębiewski Wisła

Hotel Gołębiewski Wisła

Preisliste

Preisliste

Zimmer

Zimmer

APPARTMENTS

APPARTMENTS

PARKEN

PARKEN

REGULAMINY

REGULAMINY

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen.

OK, schließen