Hotel
Guest reviews


Guest reviews

„Wypoczynek podczas ferii był bardzo zorganizowany dzięki różnorodnym zajęciom - dzieci były zachwycone zarówno z kina , zajęć plastycznych , kulinarnych jak tez zajęć astronomicznych . Park wodny którym dysponuje hotel tez dostarczył nam wielu fajnych chwil w rożnych basenach , grotach solnych itp . Miejsce warte polecenia nawet jak nie ma śniegu , można sie ciekawie zorganizować i spędzić miło swój czas”

  • Dorota, booking.com

„Idealne miejsce dla wszystkich. Nieważne jaka pogoda za oknem-z tego hotelu i tak się nie chce wychodzić na zewnątrz. Świetne jedzenie! Rewelacja! Basen super. Odnowione pokoje. Świetny klub nocny. Jestem uzależniona od tego hotelu i polecam go zwłaszcza rodzinom z dziećmi!”

  • Barbara, booking.com

„ Nie mam żadnych zastrzeżeń. Czysto, miło, bardzo pyszne jedzenie i super p. Monika - instruktorka , która nawet najbardziej oporną osobę nauczyła pływać i zmotywowała do dalszej nauki. Polecam!”

  • Anna K, facebook.com

„Bardzo, bardzo ładny, luksusowy hotel... Ładna okolica, perfekcyjny Park wodny Tropicana, byliśmy już 4x! Super”

  • Simona D, facebook.com

„Byliśmy z mężem i dzieckiem w tym hotelu na weekend. Śniadanie bardzo obfite w formie bufetu. Najbardziej byliśmy zadowoleni z dostępu do parku wodnego. Bardzo fajny park, są i sauny i grota solna i baseny zewnętrzne i wewnętrzne i zjeżdżalnie. Bardzo gorąco polecam”

  • Marzena, holidaycheck.pl

„Hotel bez wątpienia najlepszy w Polsce(przynajmniej dla mnie).Jedzenie przepyszne i bardzo różnorodne, pokoje czyściutkie, obsługa bardzo miła, aquapark ekstra. Polecam wszystkim!”

  • Kacper,  holidaycheck.pl

„Lubię hotele Gołębiewski. Mają pyszne jedzenie, a ja lubię jeść. Ładne przestrzenne pokoje. Zawsze rano pani chodziła i sprzątała i pozostawiała zapach czystości i zielonej herbaty, no i wodę mineralną. No i park wodny jest super!’’

  • Magda N, tripadvisor.pl

„Jest to jeden z moich ulubionych hoteli w tej części Polski. Wielokrotnie organizowałam tam spotkanie dla swoich Klientów i za każdym razem obsługa, personel oraz managerowie stawali na wysokości zadania, aby wszystko było na tip-top. Pod kątem konferencji, imprez firmowych, spotkań biznesowych oceniam hotel bardzo wysoko. Kuchnia wyśmienita, polecam krem z dyni i marchewki’’

  • Joe D, tripadvisor.pl
Hotel Gołębiewski Wisła

Hotel Gołębiewski Wisła

Price list

Price list

Rooms

Rooms

APARTMENTS

APARTMENTS

PARKING

PARKING

Legal information

Legal information

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close